راهنمايي براي خريد چراغ خواب مناسب براي خانه

ساخت وبلاگ
چکیده : راهنمايي براي خريد چراغ خواب مناسب براي خانه هماهنگي با دكوراسيون اتاق شكل و نوع چرا... با عنوان : راهنمايي براي خريد چراغ خواب مناسب براي خانه بخوانید :
 راهنمايي براي خريد چراغ خواب مناسب براي خانه هماهنگي با دكوراسيون اتاق

شكل و نوع چراغ روميزي بايد با سبك دكوراسيون اتاق هم خواني و هماهنگي داشته باشد. براي مثال اگر اتاق شما داراي يك دكوراسيون اسپرت است بايد چراغ روميزي اي را انتخاب كنيد كه داراي شكلي اسپرت باشد و يا اگر جلوه غالب بر دكوراسيون اتاق شما كلاسيك است يك چراغ روميزي كلاسيك را انتخاب نماييد.كلاهك چراغ

حالت و شكل كلاهك چراغ نقش مهمي در نحوه انتشار نور در اتاق دارد. هنگام خريد حتما به فرم كلاهك توجه كنيد و دقت كنيد كه راه ها و قسمت هاي خروجي نور كجا ها و به چه شكلي هستند. براي اطمينان بيشتر قبل از خريد چراغ را روشن كنيد تا ببينيد نور به چه شكلي منتشر مي شود و تا چه حدي محدود شده است. در صورت زيبا بودن نحوه انتشار نور به خريد چراغ اقدام كنيد.

 

 ارتفاع چراغ روميزي

اگر ارتفاع چراغ مطالعه بسيار كوتاه باشد، آنگاه ممكن است هنگامي كه مقابل آن مي نشينيد شانه هاي شما سبب مسدود كردن راه نور شود. بلندي چراغ روميزي كاملا بستگي به توقع شما از چگونگي تابش نور دارد، اما در كل چراغ روميزي اتاق شما نبايد بيش از حد كوتاه و بيش از حد كشيده و بلند باشد تا به اين ترتيب به راحتي سر جاي خود بايستد و واژگون نشود.

 


5. نوع كليد برق چراغ

امروزه انواع جديدي از كليد ها به بازار آماده است براي مثال نوع كنترلي آن كه اين امكان را به شما مي دهد از فاصله دور با كمك يك كنترل چراغ را روشن و خاموش كنيد. بهترين نوع كليد ها براي چراغ كه اخيرا توليد مي شود نوع گردشي آن است كه اين امكان را به شما مي دهد با گرداندن كليد ميزان نور كافي و دلخواه خود را تنظيم كنيد. هنگام خريد چراغ روميزي حتما از نوع كليد برق آن باخبر شويد.

 

خرید چراغ خواب اتاق کودک...
ما را در سایت خرید چراغ خواب اتاق کودک دنبال می کنید

نویسنده : سام بازدید : 1209 تاريخ : چهارشنبه 8 آبان 1392 ساعت: 3:15